На Полтавщині відремонтують 95 км доріг місцевого значення

На це виділять 1,3 млрд грн. Вже виділено 500 млн, із них 50% коштів уже освоєно.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

"Фінансування, яке нам виділено на цей рік освоїмо в повному обсязі, але будемо йти далі. У планах залучати додаткове фінансування. Нині є декілька проєктів, щоб залучити додатково близько 500 млн грн. Це плани на цей рік", – сказав Олег Синєгубов.

Як розповів директор державного підприємства "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан, нині  із 22 об’єктів розпочато роботи на 11. На останніх роботи розпочнуть протягом 10 днів.  

"Найбільший об’єкт – Поділ-Миргород. Його вартість майже 180 млн грн. Також Лубни-Чорнухи – вартість майже 104 млн грн. Дорога в напрямку Котельви - /Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03/ – 124 млн грн. Зараз вже закінчений ремонт 3,5 км шляху на автодорозі Великі Сороченці-Ковалівка-Воскобійники-Михайлики", – сказав Олексій Басан.

У межах Великого будівництва в області буде відремонтовано три мости: на дорозі Машівка-Карлівка та Велика Рублівка - Чутове. Там вже пройшли підготовчі роботи. Вже тривають роботи на мосту на дорозі Котельва-Більськ в Котелевському районі, який побудували ще в 1976 році. Голова наголосив, що до кінця літа завершать ремонт полтавського відрізу траси М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію