Сусідські війни у Полтаві

У Полтаві мешканці багатоповерхівки самовільно збудували паркан. Тепер він заважає мешканцям іншого двору. Конфлікт між сусідами триває майже 2 роки. Більше про цю ситуацію розкаже наша кореспондентка Юлія Хаврель.

Високий, зелений паркан став символом розладу мешканців двох дворів. Жителі будинку за адресою Юрія Кондратюка, 17 розповідають, конфлікт розпочався ще з початку будівництва сусідньої новобудови. Під час робіт було пошкоджено дитячий майданчик. Згодом встановили новий, але сварки між сусідами на цьому не завершились.

Лариса Борисенко, мешканка будинку за адресою вул.Юрія Кондратюка,17

- Будинок звели. чудовий, гарний, сучасний. Дитячий майданчик відбудували, але що ми маємо? Ми не можемо туди ходити, бо там не наша тепер територія. Вони обгородилися таким величезним парканом і наших дітей виганяють. При чому погрожують дітям. Моїй дитині особисто була нанесена психологічна травма. Сказали, що якщо ще раз тебе тут побачимо, то переламаємо руки, ноги.

Мешканці ж новобудови за адресою вулиця Героїв Сталінграду, 3 кажуть, парканом від сусідів не відгороджувались. Звели його, щоб дітям було затишно. Раніше, діляться, малеча часто хворіла через протяги. До сусідів в них інші претензії.

мешканець новобудови за адресою вулиця Героїв Сталінграду

- На дитячий майданчик ходять сюди всі. тут немає такого, що не пускають. Питання в тому, що коли приходять сюди з сусідніх домів, то вони приходять з пивом, курять, лузають насіння на підлогу, накидують, ламають дитячий майданчик і уходять. Ми живемо за європейськими принципами, а сусідні будинки - по радянському. Тобто, що хтось їм винен.

Чиновники про конфлікт сусідів знають. Кажуть, ця ситуація триває вже 2 роки.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Зараз чинне законодавство говорить про те, що можна ставити паркан тільки у тому випадку, коли у тебе земельна ділянка під будинком в оренді або у власності. На даний час, за нашою інформацією, вона у них не в оренді, і не у власності. Це питання добросусідства, на мою думку. Я вважаю, що поганого у цьому нічого немає, просто раніше через дитячий майданчик лежала доріжка, якою ходили більшість мешканців, а зараз треба обходити 5- 10 метрів більше, тому ось на мою думку і ця конфліктна ситуація.Що паркани стоять, такі ситуації є, але конфлікт виник тільки тут.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію