8 нових авто з’явилось у правоохоронців

6 придбали коштом обласного бюджету, ще 2 – за гроші Нацполіції України. Сьогодні службові машини урочисто передали у користування різним районам Полтавщини. Принагідно привітали правоохоронців і з 5-ю річницею Нацполіції України.

6 нових Renault Duster та 2 Mitsubishi Outlander з’явились у правоохоронців. Їх урочисто передали біля Головного Управління Нацполіції Полтавщини. Більшість машин поїдуть у райцентри. 

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини

- Райони визначалися по напруженості, а також по забезпеченості. З моїм приходом в область я звернув увагу на те, що деякі підрозділи відносилися, скажемо так, м’яко, не дуже належно до того майна, автомобілів, у якому вони стані перебували. Тому ще звертали увагу, як начальник взагалі утримує автопарк.

6 авто придбали завдяки обласній програмі забезпечення законності та правопорядку. Кошти виділили з обласного бюджету. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- У кожному районі уже є, як мінімум, по 1 автівці, які виконують певну патрульну місію. У нас є програма, вона не відокремлює Національну поліцію, СБУ та прокуратуру. Це комплексна програма, куди виділяються кошти на підтримку правоохоронних органів. Але 8 млн ми якраз спрямовували на національну поліцію, на різні заходи.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- У цьому році це одна із найбільших сум, яка буде профінансована. 2 млн. уже було профінансовано. Ще буде профінансовано біля 5 млн., на цьому програма на цей рік буде завершена. Далі уже на 21 рік будемо розуміти, яким ми маємо стан із наповненням бюджету Полтавської області, і уже враховуючи ці питання, будемо планувати фінансування на 2021 рік.

Інші 2 автомобілі придбані за кошти державного бюджету. Їх передали черговій частині обласного управління поліції та батальйону поліції особливого призначення. З нагоди 5-ї річниці Національної поліції України правоохоронці Полтавщини отримали грамоти Полтавської облдержадміністрації та виконкому міської ради. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію