Більше 16 тисяч "пакунків малюка" роздали сім'ям Полтавщини

Таку кількість видали з початку реалізації проєкту - з вересня 2018 року.

З того часу в області реалізується пілотний проєкт з надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який є адресною безповоротною соціальною допомогою, що надається у натуральній формі додатково до грошової допомоги при народженні дитини. 

З початку реалізації проекту в області жінкам, які народили дітей, видано 16 419 "пакунка малюка" (за 6 місяців 2020 року – 4022), у тому числі пологовими будинками – 15306, управліннями соціального захисту населення – 1113.

"Пакунок малюка" надається на кожну новонароджену дитину. Допомога „пакунок малюка” видається при народженні дитини у закладі охорони здоров’я. Якщо одноразову натуральну допомогу "пакунок малюка" не видано у лікувальному закладі або у разі екстрених пологів, "пакунок малюка" видається управлінням соціального захисту населення за місцем проживання/перебування новонародженої дитини у термін не пізніше ніж через 60 календарних днів з дати народження дитини. Для її отримання необхідно звернутися із заявою та довідкою про неотримання пакунка у закладі охорони здоров’я.

За час реалізації проєкту, так звані бебі-бокси суттєво змінилися, покращилась якість предметів, збільшився асортимент найменувань товарів (дитячого одягу, розвиваючих іграшок та засобів гігієни), з 30 до 70 збільшилась їх кількість та розміри одягу. В області забезпечена вчасна видача пакунків, повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію