Полтавців запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Моя родина – моя фортеця"

Взяти участь у конкурсі може будь-яка родина.

8 липня, починаючи з 2012 року, в Україні відзначається День родини. З метою привернення уваги громадськості до проблем української родини, виявлення та підтримки активних родин, пропагування сімейних цінностей Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області оголошує фотоконкурс "Моя родина – моя фортеця".

Взяти участь у конкурсі може будь-яка родина. Для цього необхідно завантажити цікаве, креативне або просто улюблене сімейне фото, на якому зображена Ваша родина або її сімейні традиції, в коментарях під оголошенням про конкурс на сторінці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області у фейсбуці (https://www.facebook.com/poltava.legalaid/) та Instagram (@pllegalaid19) до 8 липня до 16.30 із коротким, не більше 100 слів, описом Вашої родини та Ваших сімейних традицій.

Голосувати за фото, яке найбільше сподобалось, може кожен охочий. Переможе в конкурсі світлина, що набере найбільшу кількість голосів. Підсумки голосування підбиватимуть 8 липня о 17.00 год. Власник фото переможця отримає заохочувальний подарунок від Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію