Наприкінці липня до Полтави приїдуть перші 10 новеньких тролейбусів

Секретар міськради Олександр Шамота поїхав до Луцька, де відвідав завод корпорації «Богдан» та показав тролейбуси, які виготовляють для Полтави.

Це автоскладальний завод АТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс». Тут дають життя тролейбусам, деталь до деталі, і постають конструкції. Наразі тут виготовляють ось ці тролейбуси для Полтави. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Наша обіцянка – це безпека міста у транспорті, виконується. Цьогоріч ми закупили 20 нових автобусів, які полтавці можуть бачити на дорогах міста і користуватися ними. Але найбільший подарунок місту восени – це новенькі 40 тролейбусів, які вийдуть на марштури і дадуть змогу місту мати абсолютно іншу якість перевезення, комфортність ну і, звісно, відсутність шантажу від приватного перевізника, коли йому необхідно підвищувати вартість проїзду.

Тож перші 10 тролейбусів надійдуть до Полтави вже наприкінці липня. Інші партія з 10 тролейбусів прибуде наприкінці серпня. Такий графік пообіцяло керівництво заводу.

Ярослав Гриців, перший заступник директора АТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс»  

- Станом на сьогодні ми виконуємо першу партію – 10 машин. Ми знаходимся в складальному цеху, і до першого серпня з Полтавської програми буде поставлено 10 машин. До першого вересня наступна десятка теж буде закрита. І на протязі осені ми повністю закриває проєкт і доставляємо ще 20 машин.

Нагадаємо, у грудні 2019 року КП «Полтаваелектроавтотранс» підписало контракт з «Богдан Моторс» на поставку 40 новеньких тролейбусів.

Контракт підписаний в рамках кредитної угоди між комунальним підприємством і Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Полтава протягом 13 років віддаватиме кредит в сумі 10 млн євро.

- Таким чином і я долучився до зборки тролейбусу. Скоро вони вже будуть в Полтаві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію