На Полтавщині відкрили 10-у поліцейську станцію

Вона працюватиме у селищі Градизьк і буде обслуговувати 25 населених пунктів. Там планують працювати цілодобово.

Поліцейська станція розташована на 220 кілометрі дороги «Київ – Дніпро – Запоріжжя», на перехресті вулиць Київської та Гвардійської. Місце обрали обґрунтовано, говорить начальник поліції області. Тут проходить щільний «потік» транспорту, висока аварійність та багато повідомлень про злочини. Будівлю встановили завдяки проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини

- Програма для того, щоб зблизити максимально органи місцевого самоврядування з поліцією, підняття довіри поліції, для того, щоб максимально на території обслуговування знаходився поліцейський, який знає територію, який постійно буде у контакті з громадою, і буде максимально і буде оперативно вирішувати ті задачі, які стоять перед поліцією.

На поліцейській станції щодобово працюватимуть дільничні офіцери та наряд патрульних. «Периметр» їх повноважень охоплює одну селищну та сім сільських рад Глобинського району. Територія обслуговування включає 25 населених пунктів, в яких проживають понад 25 тисяч людей.

Мирослав Носа, голова Градизької селищної ради

- Ідея по створенню поліцейської станції у селищі Градизьк виникла ще у 2017 році. Обговорили, у першу чергу, необхідність, тому що велика зона обслуговування. Фактично – це відновлення історичної справедливості, тому що ще до скорочень, які були у 2000-х роках на території Градизька, був повноцінний відділ поліції.

Фінансували станцію коштом селищної ради, спільно з обласною радою.  

Інна Авраменко, депутатка Полтавської обласної ради

- Важливо будівництво такої станції. По-перше, поліцейські, вони люди, працюють, вони повинні мати гідні умови для своєї праці, коли людина задоволена умовами праці, вона віддає себе 100% роботі.

На Полтавщині поліцейські станції почали відкривати з 2018 року. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію