Влада Полтавщини готова підтримати підприємства харчопрому

Влада Полтавської області готова розробити спеціальну програму для підтримки підприємств харчової промисловості. Про це заявив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, перебуваючи із робочим візитом у Кременчуці. Зокрема, він побував на ПрАТ «Кременчукм’ясо». Воно в десятці найбільших підприємств м’ясопереробної галузі України. Репортаж наших кореспондентів із Кременчука – далі.

Очільник області у наддніпрянському місті побував на місцевому підприємстві «Кременчукм’ясо». Оглянув виробничі цехи, потужності, ознайомився з технологіями переробки сировини. Під час екскурсії підприємством його голова правління Ірина Дроздова показала гостям практично весь цикл підготовки продукції. Серед диковинок для гостей, приміром, – те, що деякі види ковбас готуються від 45 до 60 діб. Керівниця підприємством поділилася секретами виробництва.

Ірина Дроздова, голова правління ПрАТ «Кременчукм'ясо»

- Якісний продукт не може коштувати дешево. А для того, щоб бути конкурентноздатними на ринку, необхідно шукати шляхи зниження собівартості усередині самого підприємства. І увесь попередній рік і наступний на підприємстві реалізуватимуть програму щодо покращення собівартості.

На сьогоднішній день це підприємство забезпечує кременчужан робочими місцями. Там працює 1100 осіб. За 5 місяців нинішньго року вже сплачено 42 100 000 грн податків. Його діяльність високо оцінив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Підприємство розвивається. Дуже сучасні технології і якість виробництва. Візитівкою цього підприємства є контроль якості на всіх етапах виробництва готової продукції. Це є дуже важливо.

Ірина Дроздова, голова правління ПрАТ «Кременчукм'ясо»

- Минулого року було направлено 10 мільйонів капітальних інвестицій на реконструкцію компресорного цеху. Плануємо виконати повну реконструкцію убойного цеха для того, щоб іще якісніша сировина надходила на виробництво ковбасних виробів. Ми віддаємо дуже багато часу, зусиль, бажань і професіоналізму наших співробітників на збереження якості, навіть якщо це шкодитиме обсягам.

Ірина Дроздова наголошувала: підприємствам харчопрому Кременчука краще купувати якісну сировину за доступними цінами безпосередньо у постачальників, які територіально знаходяться поруч. Відповідаючи на запитання журналістів про допомогу з боку держави, Олег Синєгубов відповів, що існують держпрограми із закупівлі сировини. Також, за його словами, влада Полтавщини готова до створення спеціальної програми для підтримки підприємств харчопрому.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми готові до певних консультацій. Якщо виникне проблема – ми готові її розробити і розглянути.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію