У Полтаві живе пес, який «зайцем» їздить у тролейбусі

2 липня у світі відзначають День собак. Собаки бувають сторожові і розшукові, декоративні і їздові, охоронці і поводирі. У Полтаві ж живе пес-мандрівник. Його улюблене заняття – їздити тролейбусом, поки господар на роботі. Про подорожі чотирилапого розкаже Юлія Хаврель.

Вуса, лапи, хвіст - ось і всі проїзні документи Боні. Пес швиденько обходить людей, сідає у тролейбус, ховається під пасажирське крісло та «зайцем» проїжджає одну зупинку.

За словами господаря Сергія Блавацького, до подорожей Боні він вже звик. Про пригоди свого пса він дізнається від друзів або ж з Фейсбука.

Сергій Блавацький, власник собаки 

- Іду я з роботи, ось на цьому перехресті горить червоне світло, дивлюсь, Боня повертає за кут, іде сюди на зупинку. Я ж стою, не можу перебігти, тому що червоне світло. Потім вже я перебігаю, а Боня вже заходить в тролейбус. Я кричу: «Боня, ти куди?». Він мене побачив і вискочив. А так, взагалі друзі мені розповідають, що він сідає на цій зупинці Героїв Небесної Сотні, проїжджає одну зупинку до Корпусного саду. Потім вже центральною вулицею міста йде додому, гуляючи. Заходить в кафе й магазини, в які я ходжу, вітається, мабуть.

Господарі називають Боню повноціним членом родини. Він з ними живе вже 11 років. А з'явився пес у сім'ї, як подарунок на День народження мами.

Людмила Блавацька, власниця собаки 

- Вони мені приносять отакого маленького і на вишивку, на ліжко мені посадили. А він такий гарненький. Його тут у парку всі знають. Якби не Боня, то й не вийшов би на вулицю, а так з ним у будь-яку погоду ми  виходимо, і в дощ, і в сніг. Він – улюбленець публіки.

Єдине на що скаржаться господарі, не можуть знайти наречену для Боні. Адже у нього рідкісна порода вельш спрингер-спаніель. Тож самостійний пес Боня шукає попутницю для спільних подорожей тролейбусом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію