Під Печерським судом пройшла акція на підтримку Порошенка

10 тисяч людей вийшли під Печерський суд підтримати лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка. Акція протесту почалася ще під стінами ДБР. Петро Порошенко очолив колону активістів, які пішли середмістям Києва до Печерського суду. Зокрема, підтримати 5-го Президента приїхала досить представницька делегація з Полтавщини. Деталі – у сюжеті.

Перед початком засідання суду Петро Порошенко заявив, що переслідування за діяльність, спрямовану на зміцнення обороноздатності держави та захист України від російської агресії, – це реалізація кремлівського сценарію. 

Петро Порошенко, лідер партії «Європейська солідарність» 

- Ключова позиція – нам не байдуже. Тут немає людей, яким «какая разница». Ми всі українці, незалежно від того, якої національності, бо наше серце болить за подальшу долю України. Вони сподівалися, що у нас опустяться руки, що ми втомилися, що ми вже ніколи не виведемо на вулиці людей. Але ми їм точно не здамо Україну.

Петро Порошенко зазначив: «Їхній план – «пов’язати» волонтерів, добровольців. Почали з тих, хто боронив Україну всі 5 років. Зібралися тут під судом для того, щоб цей сценарій зупинити. І в суді ми також будемо боронити державу. В суді ми будемо притягувати до відповідальності прокурорів, які не знають, що таке конституційний принцип – презумпції невинуватості». 

Петро Порошенко, лідер партії «Європейська солідарність» 

- Ми збираємося, щоб робити державу. І ми переможемо. З нами сила, з нами правда, з нами Україна. Дякую вам.

Ми приїхали сьогодні з усіх куточків України, бо ми розуміємо, що це стосується всіх, – заявив депутат з фракції «Європейська солідарність» Андрій Парубій. 

Андрій Парубій, народний депутат з фракції «Європейська солідарність»

- Сьогодні ця атака не тільки на Петра Порошенка. Сьогодні ця атака на всіх українців, які в 2014 році захищали Україну від російської агресії.

Дружина Петра Порошенка Марина також подякувала тим, хто прийшов під Печерський районний суд, за підтримку їхньої родини.

Марина Порошенко, дружина Петра Порошенка 

- Нас не залякати, нас не зламати, і річ не лише в Порошенку. А річ у великій кількості волонтерів, тих патріотів та героїв України, які люблять Україну та її захищає.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію