Три нові амбулаторії в Гадяцькому районі відкриють наприкінці липня

У Великих Будищах, Лютеньці та Петрівці-Роменській Гадяцького району наприкінці липня 2020 року запрацюють новозбудовані амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Усі вони потрапили до переліку президентської програми "Велике Будівництво". Їх зводили за кошти державної субвенції та місцевих бюджетів.

Готовність об’єктів до відкриття та експлуатації перевірив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. Нині підрядники усувають останні недоліки будівництва, уже завезли меблі та обладнання, виконують взаєморозрахунки.

Сільські ради облаштовують територію навколо амбулаторій і готуються зустрічати молодих спеціалістів. Адже лікарів у сільській місцевості не вистачає.

"У Лютеньці вже два роки немає сімейного лікаря, – розповіла секретар сільської ради Олександра Фесун. – Місцевим жителям довелося укладати декларацію з медиком із сусіднього села, який двічі на тиждень приїжджає в Лютеньку. У місцевому ФАПі черга пацієнтів щодня. Тому ми дуже сподіваємося, що в нову амбулаторії приїдуть працювати двоє молодих спеціалістів з Гадяча. Адже населення у Лютенці велике – 3100 осіб, а після створення ОТГ  буде більше 5 тисяч, а лікувати людей нікому".

У новій амбулаторії крім службових приміщень, кабінетів для лікарів та маніпуляційних є й житло для лікарів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію