У Градизьку відкрили поліцейську станцію

На Полтавщині вона 10-та і обслуговуватиме 25 населених пунктів.

Відсьогодні поліцейська станція працюватиме у селищі Градизьк. Розташована на 220 кілометрі дороги державного значення (Н08) "Київ – Дніпропетровськ – Запоріжжя", на перехресті вулиць Київської та Гвардійської.

В області з 2018 року працюють 9 поліцейських станцій, 6 з яких "запустили" у 2019-му. Градизький поліцейський "пункт" став 10-м у списку безпекового проєкту. Очільник поліції області Іван Вигівський наголосив:

"Місце розташування поліцейської станції обрали обґрунтовано. Насамперед через те, що у цій ділянці селищний автошлях перетинається з дорогою державного значення. І, відповідно, тут проходить щільний «потік» транспорту, зокрема великовагового, що створює додаткове навантаження на вулично-шляхову мережу. Друга вагома причина – висока аварійність. Третя –  значна кількість повідомлень про злочини та події, що надходить до поліції від жителів Градизька та прилеглих сіл".

На поліцейській станції щодобово працюватимуть двоє дільничних офіцерів та наряд групи реагування патрульної поліції. "Периметр" їхніх повноважень охоплює одну селищну та сім сільських рад Глобинського району. Територія обслуговування включає 25 населених пунктів, в яких проживають понад 25 тисяч людей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію