Директора комунпідприємства з Миргородського району підозрюють у заволодінні коштами районного бюджету

За версією слідства, службовець уклав із підприємцем договір підряду про проведення у селі будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям.

За процесуального керівництва Миргородської місцевої прокуратури начальнику комунального підприємства повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191 КК України) та у виготовленні і видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).   

За версією слідства, службовець уклав із підприємцем договір підряду про проведення у селі будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям. Знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі та неякісно, начальник комунального підприємства підписав і скріпив печаткою акти приймання виконаних будівельних робіт та платіжні доручення. У результаті була  завищена вартість виконаного, а районному бюджету заподіяна шкода на понад 150 тис. грн.  

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію