Сьогодні відбувся єдиний вступний іспит для вступників до магістратури

На Полтавщині зареєструвалось майже вдвічі більше учасників, ніж торік. Основну сесію ЄВІ з іноземних мов провели у дві зміни. Усього на 8 пунктах тестування: 6 – у Полтаві та 2 – у Кременчуці. Чи виявили порушення – знає Аліна Боровик.

За годину до початку іспиту біля пункту здачі ЗНО людно. За 45 хвилин починають впускати по одному. Перевіряють документи, вимірюють температуру тіла та видають запасні маски. Інші чекають. Учасники іспиту – бакалаври, планують вступати до магістратури. 

- Запрошення потрібно, сертифікат, тобто, екзаменаційний листок, паспорт, чорна ручка, ну і засоби індивідуального захисту.

- До ЗНО у школі я готувалась набагато краще, чим до ЗНО на магістратуру. У школі я не здавала англійську, а зараз дуже хвилююсь. Не готувалась.

- У Харкові інститут, буду вступати туди ж, просто тут зручно здавати ЗНО. Тому сюди приїхав.

- Надіюсь, що у цьому році поступлю, здам, все добре буде, не підвести своїх батьків, рідних, близьких, не опозорити свою сім’ю, продовжити навчання у своєму рідному університеті, а далі продовжити працювати за своєю спеціальністю.

ЗНО 2020 року потрібно складати при вступі до магістратури майже на всі спеціальності. Єдиний вступний іспит передбачає виконання екзаменаційної роботи з англійської, німецької, французької або іспанської мов. Цього року ЄВІ складав 2581 учасник, розповідає відповідальна за провезення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області

- Зареєстровано 2928 осіб. Це більше порівняно з минулим роком. У нас у минулому році було 1765 осіб. 88% від загальної кількості зареєстрованих. Відсоток явки також порівняно з попереднім роком вищий, у минулому році це було 84%.

Чотирьох людей до ЄВІ не допустили, ще п’ятеро попросили вийти з аудиторії посеред іспиту. Під час перевірки у них знайшли телефони, додає Наталія Барболіна. Чи буде другий шанс, додаткова сесія восени для тих, хто не зміг прийти на основну, чи не склав - поки невідомо. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області

- Я не знаю, яким чином це буде здійснено цього року і наскільки це доцільно, наскільки я знаю, минулого року на другу спробу платну частина учасників орієнтувалась таким чином, що якщо я проплатив певну суму коштів, то можна готуватися абияк.

Результати ЄВІ можна дізнатись не раніше, ніж за 2 тижні. Єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей відбудеться 3 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію