Потрійне свято Кременчуцького льотного коледжу

Там відзначили ювілей закладу, випуск студентів та відкрили Меморіал «Слави вертольотчикам». На цих заходах побувала і наша знімальна група із Кременчука.

Три свята в один день відзначали у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського нацуніверситету внутрішніх справ. По-перше, шістдесятиріччя від дня його заснування. По-друге, у парку "Придніпровський" відкрили і подарували кременчужанам нове місце пам’яті - Меморіал "Слави вертольотчикам". По-трете, відбувся перший випуск курсантів та студентів льотного коледжу.

Цього року Кременчуцький льотний коледж має 176 випускників. 28 із них виявили бажання продовжити службу структурі України. 6 курсантів продовжать службу в Національний гвардії України в якості пілотів.

Під час святкування заступник міністра МВС України Сергій Гончаров заявив, що Кременчуцький льотний коледж вже цього року почне модернізувати парк льотної техніки. Відтак, незабаром, крім вертольотів, у коледжі з’являться безпілотники, за якими, стверджує він, майбутнє.

Сергій Гончаров, заступник міністра МВС України 

- Випускники коледжу набули міжнародний авторитет і надзвичайну географію у 75 країн світу. Переконаний, коледж і надалі зростатиме як потужний центр підготовки фахівців для цивільної та державної авіації, забезпечуючи якість освіти європейського рівня.

Начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський каже, що мабутні пілоти з Кременчука своєю працею пілота будуть допомагати людям не лише працюючи в системі МВС, а й ДСНС, Нацгвардій чи то армії.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини 

- Наполегливі, завзяті, із чистими очима, я бачу, що з честю і гідністю готові нести службу, готові працювати на благо нашої держави та народу.

Новою епохою в розвитку коледжу назвав його приєднання до ХНУВС голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Я знаю цей чудовий колектив, цю чудову матеріально-технічну базу. Хочу сказати, що у такому форматі вас чекає лише чудове майбутнє.

Ректор Харківського нацуніверситету внутрішніх справ Дмитро Швец побажав сьогоднішнім випускникам, аби вони прославляли альма-матер і гідно несли славу льотного коледжу.

Дмитро Швец, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ

- Відверто можемо сказати, що це відомий далеко за межами нашої держави навчальний заклад. У цьому велика заслуга усього науково-педагогічного складу колективу, які всі свої знання, досвід і душу вкладали, вкладають і будуть це робити у підготовку кадрів.

Почесні гості вручили дипломи випускникам, грамоти - працівникам коледжу і пішли дивитися авіашоу на набережну Дніпра. Досвідчені пілоти продемонстрували кременчужанам елементи вищого пілотажу на літаку та вертольотах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію