Змагання під час карантину

Лубенець Олександр Маслак переміг у всеукраїнському легкоатлетичному забігу Battle mile у своїй віковій категорії. Як проходили ці змагання – у нашому наступному сюжеті.

Легкоатлет із Лубенщини, вчитель фізичного виховання Вищебулатицької ЗОШ Олександр Маслак своє життя присвятив спорту. Він тренує школярів та футбольну команду, веде мотиваційну групу на Фейсбуці та бере участь у змаганнях з лекої алетики різних рівнів. Втім, цьогоріч у зв'язку з пандемією коронавірусу усі змагання були відмінені. Це, звісно, засмутило багатьох спортсменів, які на весну якраз набрали необхідну форму.

Олександр Маслак, легкоатлет

- За березень, за квітень форма набрана. Ти розумієш, що можеш змагатися. І не на гіршому своєму рівні. А змагань немає. І на горизонті їх навіть не було.

Втім, який не який, але вихід було знайдено. Федерація легкої атлетики спільно з ГО «Асоціація командного бігу України» влаштували індивідуальні онлайн змагання – Рейтингова миля #Battlemile.

Олександр Маслак, легкоатлет

- Повинно було знято відео цього забігу. І в кадрі повинен бути годинник. Тобто, і спортсмен, і годинник. І всі ці чотири кола. І в кінці фіксується час. І все, що ти назнімав, відправлялося на електронну скриньку цього сайту Battle mile.

Згідно з умовами змагань, кожен зареєстрований учасник в зручний час на стадіоні (із 400-т метровим колом), упродовж визначених організаторами днів долав індивідуальну дистанцію в 1 милю (а це 1609 метрів). Забіг знімали на відео, де в кадрі видно спортсмена і секундомір. Так вчинив і Олександр Маслак на Лубенському стадіоні.

Олександр Маслак, легкоатлет

- Це був дощ, було холодно. Своїм результатом я не сподівався навіть до трійки потрапити.

Погода справді була не на боці спорсмена. Але, можливо, саме це додало йому снаги та проклало дорогу до перемоги - неочікуваної, а тому, за його словами, дуже бажаної.

Олександр Маслак, легкоатлет

- Коли прийшла есемеска саме від цього сайту, що ми вас вітаємо, ви – переможець, ви – найкращий в Україні серед категорії «Мастерс – 35-45», чесно кажучи, здивувався, що навіть у таких умовах зумів перемогти у такій категорії.

Олександр Маслак і надалі не припиняє тренувань. Сподівається, карантин врешті завершиться, і тоді буде змога взяти участь уже у традиційних багатолюдних змаганнях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію