"Вікі любить Землю": стартувала українська частина міжнародного фотоконкурсу

"Вікі любить Землю": стартувала українська частина міжнародного фотоконкурсу

Із 1 по 31 липня 2020 року відбудеться українська частина міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить Землю", присвяченого пам’яткам природи України. 

Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу. 

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам’яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам’яток у кожному з 27 регіонів України. При визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу. Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

В Україні фотозмагання відбудеться вже восьмий рік поспіль. Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/.

Стрічка новин