У Полтаві відзначили День молоді

Концертів та інших масових заходів цьогоріч не організовували. У парку «Перемога» заклали капсулу часу від молоді-2020 молоді-2050. Крім цього, нагородили переможців конкурсу з розробки дизайну сучасної велопарковки. Як це було – бачила Аліна Боровик.

- Я хочу, аби ти був «будівельником» свого міста, щоб ти міг змінювати його тільки у кращу сторону…

Ці слова прочитає молодь 2050 року, відкривши капсулу часу. Її заклали 28 червня 2020 року на алеї у парку «Перемога». Авторка послання – Олена Охріменко. Її лист зібрав найбільше прихильних відгуків та вподобань онлайн. 

Олена Охріменко, авторка послання для молоді майбутнього 

- Послання для полтавців, щоб кожен молодий полтавець у майбутньому пишався, розвивав своє місто, не тікав кудись, не виїжджав, вдосконалював його, дбав про свою країну. Щоб він жив цією миттю і зараз, розвиваючи саме у цей момент, поки він молодий, амбітний.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Лист, який переміг, ми заклали у капсулу для молоді у 2050-му році, який вона відкриє і прочитає, якою є Полтава, якою її ми бачимо, якою її бачить молодь Полтави 2020. Я сподіваюсь, що всі присутні обов’язково будуть на відкритті цієї капсули 2050 році 28 червня.

Крім послання молоді 2050, передали флешкарту із популярною українською музикою, фотокартками сучасної Полтави та відеозвернення від активної сучасної молоді. 

Анастасія Голос, студентський мер Полтави

- Ті ініціативи, які ми планували у звичайному режимі, звісно, ми вимушені переносити в онлайн режим. Крім цього, ми робимо зараз ставку на навчання, комунікацію, плануємо запускати соціологічні дослідження з приводу потреб молоді та шляхів наших комунікацій.

Допомагає закладати капсулу часу Заслужений майстер спорту України з боксу, багаторазовий чемпіон світу та Європи Олександр Хижняк. 

Олександр Хижняк, Заслужений майстер спорту України

- Хотілося б побажати, щоб та капсула, яку ми сьогодні закладаємо, стала не лише гарним спогадом про нас молодих, а й принесла у майбутньому відчуття гідності та щастя за те, що нам з вами вдалося досягти сьогодні.

Крім цього, у парку «Перемога» урочисто нагородили переможців бліцконкурсу з розробки дизайну сучасної велопарковки. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Було дуже важко обрати між тими роботами, які були. Ми це зробили. Я дякую усім тим, а  це студенти, які взяли участь і тепер можуть сказати про те, що велопарковки, які будуть встановлюватись у місті, – це плід їхньої інтелектуальної праці.

Перше місце у конкурсі дизайну велопарковок посів Ростислав Федотов. Йому подарували екшн-камеру.

Стрічка новин