Україні потрібно готуватися до другої хвилі коронавірусу – Зеленський

Україні потрібно готуватися до другої хвилі коронавірусу – Зеленський

За даними ОП, уряд готує до другої хвилі епідемії.

Президент Володимир Зеленський заявив про те, що Україна має готуватися до другої хвилі коронавірусу. У голови держави відбулася щоденна селекторна нарада щодо запобігання поширенню COVID-19. 

"На Закарпатті понад 70% ліжок медзакладів, які готувалися до першої хвилі епідемії, зайняті хворими. З такою динамікою треба готуватися до другої хвилі. Все ще сподіваюся, що нам вдасться оминути найгірший сценарій. Але медицина має бути готовою до всього", – процитували Зеленського у пресслужбі Офісу президента. 

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про те, що Львівщина десятий день лідирує за кількістю хворих на COVID-19 . За останню добу там виявили 143 нові випадки, три особи померли. Вказано, що уряд вже готує лікарні до другої хвилі епідемії. На даний момент наявні ліжка для майже 30 тисяч хворих. Водночас в ОП зазначили, що апаратів ШВЛ використовується небагато, вони є в достатній кількості. 

У Кабміні також наголосили, що поки не збираються відновлювати роботу дитячих таборів. 

Нагадаємо, станом на 30 червня в Україні зафіксували 44 334 випадків коронавірусу. Зокрема, за останню добу COVID-19 виявили у 706 осіб. Понад 19 тисяч українців побороли хворобу. Ще 1 159 випадків стали летальними. 

Стрічка новин