7 вчителів та 4 учнів-призерів обласних олімпіад з Козельщини отримали стипендії

7 вчителів та 4 учнів-призерів обласних олімпіад з Козельщини отримали стипендії

Днями в смт Козельщина нагородили призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та вчителів, що їх підготували, БО Миколи Сушка Smart Foundation.

Протягом року, починаючи з червня 2020-го, стипендії отримуватимуть четверо учнів-призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також семеро вчителів, які підготували призерів у Козельщинському районі.   

"Наш стипендіальний проєкт із підтримки призерів учнівських олімпіад покликаний мотивувати учнів до саморозвитку та навчання. Ми також підтримуємо вчителів, які допомагали в підготовці та сприяли успіхам наших стипендіатів. Вітаємо всіх стипендіатів і бажаємо натхнення та наполегливості для подальших звершень", — сказала під час урочистого вручення стипендій директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська.

Присутня на врученні завідувачка  інформаційно-ресурсного методичного центру Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради Тетяна Петрівна Березовська привітала учнів-призерів та вчителів зі здобуттям стипендії та подякувала благодійній організації за підтримку вчителів та обдарованих дітей Козельщинсього краю.  

"Особливий учень серед стипендіатів, учень року, хлопець який здобув чотири призових місця, — Назар Зіненко. Ми дуже ним пишаємося. Окрім нього, призерами стали Захар Зіненко, Аня Тесля та Марія Костина. Дуже приємно, що ці діти прославляють наш край. Хочу також подякувати вчителям та організаторам заходу, нашим благодійникам з організації Smart Foundation та Миколі Сушку", — наголосила Тетяна Петрівна.

Під час урочистого заходу, сертифікати на отримання річної стипендії вручили:

•  учню Козельщинського ліцею Назарію Зіненку за ІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце з географії, ІІ місце з історії, ІІІ місце з російської мови та літератури ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;

•  учню Козельщинського ліцею Захару Зіненку за здобуте ІІІ місце з історії ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;

•  учениці Козельщинського ліцею Марії Костиній за ІІ місце з біології ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;

•  учениці Лутовинівської гімназії Анні Теслі за ІІІ місце з біології ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Також сертифікати отримали семеро вчителів Козельщинського району.

До слова, сьогодні в Україні проводять ЗНО з української мови та літератури.

Стрічка новин