U-LEAD з Європою за підтримки ЄС доставила «скриньки здоров’я» у громади

Наприкінці березня Програма «U-LEAD з Європою» за підтримки ЄС та його держав-членів закупила та доставляла захисні набори, що містять медичні маски, засоби для дезінфекції рук та поверхонь, захисні халати, безконтактні термометри, захисні окуляри та респіратори у більше ніж 900 сільських об'єднаних громад та ОТГ малих міст з метою підтримки працівників охорони здоров’я у цей складний час. Таку ж допомогу отримала і Щербанівська ОТГ.

У коробці – засоби індивідуального захисту. Щербанівська ОТГ їх уже отримала, на черзі – Поділ. Керівництво задоволене, говорять: не зайве. 

Ігор Процик, Щербанівський сільський голова 

- Ми дуже дякуємо за ту підтримку. Ми з Києва «Новою поштою» отримали ці засоби індивідуального захисту, розподілили так, як велить совість. Віддали на реанімаційне відділення. Я ще раз дякую.

Наприкінці березня Програма «U-LEAD з Європою» за підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Естонії розпочала співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» для надання допомоги ОТГ у боротьбі з коронавірусом. 

Ініціатива також спрямована на підтримку розвитку місцевого бізнесу – Програма залучила 11 регіональних виробників, які шиють понад 300 000 захисних масок для обличчя для понад 300 муніципалітетів.

Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Програми «U-LEAD з Європою»

- Перша партія була направлена для медичних центрів 900 громад. Це сільські і селищні громади. Взяли участь і отримали маски, окуляри, дезінфекційні засоби, халати. А друга партія, це вже більше для працівників-медиків. І всі ці маски шилися в одній із громад областей.

Таким чином кошти залишалися частково в громаді. Скриньки отримали майже усі ОТГ. 

Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Програми «U-LEAD з Європою»

- Загалом допомоги на 1 млн євро. Цікаво те, що першу партію «Скриньок здоров'я» допомагали готувати та пакувати посли з ЄС та Міністерства закордонних справ та керівник програми.

Стрічка новин