Кому – карантин, а кому – поле для наживи

33-річна кременчужанка використала введенні обмеження для особистого збагачення нечесним шляхом.

Вона ошукала десятки потенційних покупців із різних областей України, завдавши потерпілим збитки на загальну суму близько 100 тисяч гривень. Жінка пропонувала через мережу Інтернет придбати антисептичні засоби та медичні захисні маски. Обов’язковою умовою була передоплата певної суми коштів. Після отримання грошей фігурантка товар не відправляла і припиняла зв’язок із замовником.

Протиправну діяльність шахрайки припинили співробітники протидії кіберзлочинності у Полтавській області спільно із слідчими та оперативниками Кременчуцького відділу поліції із залученням бійців батальйону особливого призначення.

Олександр Ведмідський, начальник відділу протидії кіберзлочинності в Полтавській області

- За місцем мешкання фігурантки слідчими вилучено ноутбук, мобільні телефони, понад 77 карток різних операторів мобільного зв’язку, понад 30 банківських карток, роутер та грошові кошти у гривнях, доларах США та євро. За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 3 статті 190 «Шахрайство». У разі доведення провини жінки їй загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

Стрічка новин