У Полтаві продовжують зменшувати популяцію безпритульних тварин

В місті відновили приміщення для перетримки та стерилізації чотирилапих. Там їх безкоштовно стерилізуватимуть та доглядатимуть деякий час після операції.

Популяція бездомних тварин у Полтаві знижується. За статистикою, ще два роки тому на вулицях міста проживало 8 тисяч тварин, зараз же - три з половиною.

Олександр Хоменко, начальник відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628

- Отлов, стерилизация и выпуск на место обитания - играет важнейшую роль в деле сокращения и регулировании численности бездомных животных. Це єдиний метод, який зараз найприємніший.

Для того, щоб популяція бездомних тварин у Полтаві продовжувала зменшуватись, У Полтавській державній обласній лікарні ветеринарної медицини розпочало свою роботу відремонтоване приміщення для перетримки і стерилізації безпритульних тварин. Операції по стерилізації бездомних котів та собак проводяться безкоштовно.

Максим Діденко, завідувач міського відділення Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини

- На даний час стерилізовано 380 тварин. Це з початку року, тобто з березня місяця, коли проводилась ще тендерна процедура. Так, з березня ми почали активно стерилізувати тварин.

Одночасно у цьому приміщенні може перебувати 15 тварин. Тут вони знаходитимуться на період проведення стерилізації та проходження реабілітаційного післяопераційного періоду. За словами ветлікаря, тваринам тут зручно. Приміщення оснащене кондиціонером та обігрівачами УФО.

Максим Діденко, завідувач міського відділення Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини

- Стерилізація тварин проводиться у будь-якому віці. Звичайно, не у зовсім маленьких тварин і не старі тому, що їм стерилізація не показана по стану здоров'я.

У цій ветлікарні не лише стерилізують безпритульних тварин, а проводять і загальний огляд, вакцинацію та профілактичні заходи.

Стрічка новин