Полтавців запрошують до участі в фотоакції

Полтавців запрошують до участі в фотоакції

Департамент культури, молоді та спорту ПМР запрошує молодих і талановитих фотографів взяти участь в інтернет-фотоакції "Молодіжний ТRIP Полтавщиною".

1) Для участі в Фотоакції необхідно надіслати до 1 липня 2020 року на електронну адресу olena31779@gmail.com (примітка "Молодіжний ТRIP") фото з зазначенням та коротким з описом місця, де було зроблено фото);

2) Зазначте ім’я, прізвище та контактний телефон автора фото.

Участь в акції може взяти молодь Полтави віком до 35 років, повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

Надіслані фото розмістять (із зазначенням ім’я та прізвища автора, місця де було зроблено фото) для голосування на сторінці Facebook Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради в період з 2 по 6 липня 2020 року.

Переможців (І, ІІ та ІІІ місця) оберуть за найбільшою кількістю вподобайок. 

До Фотоакції не допускатимуть фото, що пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління тощо). Фото не повинні порушувати законодавство України та містити образливу інформацію, а також інформацію, що суперечить моральним принципам і загальновизнаним цінностям. Фото не повинні порушувати авторських прав торгових марок та інших прав інтелектуальної власності будь-якої третьої особи або юридичної особи.

Забороняється направляти фото, зроблені іншими.

Стрічка новин