Під вартою – підозрюваний у нападі на касирку, яка загинула

Сьогодні підозрюваного в нападі на 35-річну касирку «Швидко гроші» взяли під варту до 23-го серпня включно. Підсудний кременчуківець Сергій Горобець свою провину не заперечив. Його адвокат розповів, що підозрюваний дає всі покази та бере участь в слідчих експериментах, тому прохав для Сергія Горобця цілодобовий домашній арешт. Подробиці дивіться далі у сюжеті. 

На суді прокурор Олександр Шандиба прохає про арешт затриманого кременчуківця Сергія Горобця.

Олександр Шандиба, прокурор

- Я прошу задовольнити клопотання старшого слідчого слідчого управління ГУ НП Полтавської області Папуги Миколи Івановича та обрати щодо Горобця Сергія Герасимовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб.

Адвокат підозрюваного Володимир Болдирєв просить суд про цілодобовий домашній арешт для Сергія Горобця із застосуванням електронного браслету. Адвокат каже: у його підзахисного є родина, він має позитивну характеристику й раніше не судимий. 

Володимир Болдирєв, адвокат підсудного

- Мій підзахисний тісно співпрацює із слідством, дає правдиві покази щодо обставин та своєї ролі у вчиненні даних кримінальних правопорушень.

Сам підсудний 33-річний Сергій Горобець свою вину визнав. Підсудний розповів: після нападу на касира віддав кредиторам понад 24 тисячі гривень, які забрав із сейфу «Швидко гроші». Підозрюваний каже: вчинив розбійний напад через борги та психологічний тиск кредиторів. 

Сергій Горобець, підозрюваний 

- Вони вам дзвонили? 

- І на роботу дзвонили, і батькам, всім знайомим. Навіть тим, яких я тривалий час не бачив. Щоб вони до мене звернулися, або чи не могли б вони оплатити ці кредити. Не встигали розраховуватись з кредитами. Потім ще один брали, ще один. Й вийшло дуже багато. 

Після повернення з нардчої кімнати суддя зачитала ухвалу:

Лариса Гольник, суддя 

- Клопотання слідчого задовольнити. Застосувати відносно Горобця Сергія Герасимовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб.

Суддя Лариса Гольник пояснює підсудному, чому ухвалила арешт. 

Лариса Гольник, суддя 

- У вас залишається та ж сама небезпека – це те, що ви у боргах. Й, на жаль, не родина ваша, ні наявність дитини не змогла вас утримати від найжахливішого вчинку – відібрати життя у іншої людини.

Кримінальне провадження розпочате за двома статтями: частина четверта статті 187 – це розбій, спрямований на заволодінням майном у великих розмірах. Та частиною другою статті 115 – умисне вбивство. Підсудному загрожує позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення. 

Стрічка новин