Вдруге у своїй історії полтавський клуб «Ворскла» вийшов у фінал Кубка України

Це сталося в середу, 24 червня, у Маріуполі, де у другому півфінальному матчі на стадіоні імені Володимира Бойка полтавці здолали місцевий клуб «Маріуполь». 

Основний час матчу завершився результативною нічиєю (1:1), а у серії пенальті перемогу з рахунком (2:3) здобули полтавці. Головною сенсацією та героєм поєдинку став 16-річний воротар «Ворскли» Павло Ісенко, якого  перед серією одинадцятиметрових випустив на поле тренерський штаб біло-зелених. Саме юний футболіст відбив три удари суперників, дозволивши команді пробитися у фінал. З дитячим наставником героя напівфіналу Кубка України Олександром Супруном поспілкувався мій колега Сергій Блавацький.

Олександр Супрун, дитячий тренер ФК «Ворскла» (Полтава)

- Павло прийшов з самого початку як нападник, він дуже хотів бути нападником. Але так як йому трохи не вистачало швидкості, я все ж таки змусив його стати в ворота – плавно, але я намагався переконати, що потрібно стати в ворота, і через місяць-два це йому сподобалося, він вже не хотів бути нападником і тренувався як воротар… Це були дії не 16-річного юнака, а досвідченого майстра, гравця. Навіть коментатор здивувався, коли він розташувався при першому одинадцятиметровому, в нього забрало мову, в усіх подальших ударах він діяв в різних тактичних варіантах, змушував бити туди, куди йому потрібно. І два пенальті, які він відбив в красивих сейвах, той пенальті, який він залишився на місці, це свідчить, що це досить досвідчений вчинок, не по своїх роках.

Фінальна ж гра Кубка України сезону 2019/2020, куди «Ворскла» потрапила вдруге у своїй історії, відбудеться 8 липня на «Арені Львів». Суперник полтавців – київське «Динамо».

Стрічка новин