У с.Кривуші відкриють нову амбулаторію

У серпні у с.Кривуші Кременчуцького району планують відкрити амбулаторію сімейної медицини. Усього ж до кінця року на Полтавщині мають ввести в експлуатацію 29 подібних закладів. Новозбудовану амбулаторію у Кривушах оглянув голова ОДА Олег Синєгубов. Там побувала і знімальна група телеканалу «Центральний» із Кременчука.

Саме приміщення амбулаторії вже побудовано. Влаштовано фундаменти, стіни, покрівлю, інженерні мережі, зовнішнє та внутрішнє опорядження, благоустрій. Закуплене необхідне обладнання. Але через перипетії з Державною архітектурно-будівельною інспекцією в експлуатацію не введене.

Олександр Красницький, голова Піщанської ОТГ 

- Є медперсонал, є медсестри. Вони сьогодні розташовані у старому приміщенні. Громада чекає, щоб запустити в експлуатацію.

Працюватимуть у новій амбулаторії лікар, дві медсестри, молодша медична сестра і водій. У закладі є місце для ще одного лікаря, тож шукають фахівця. 

Григорій Нестерчук, сімейний лікар Кривушанської АЗПСМ 

- Із задоволенням переїдемо у цю будівлю. І на даний час у мене заключено 1550 декларацій із жителями села Кривуші, Ковалівка, Михайлики. Було закуплено та передано нам у користування телемедичне обладнання та медичне обладнання для різних цілей. Я думаю, всі будуть задоволені. Населення, у першу чергу.

Амбулаторію введуть в експлуатацію після коригування проєктно-кошторисної документації для визначення остаточної вартості фондів та передачі на баланс сільській раді. 

Андрій Пирог, голова Кременчуцької РДА

- Найближчим часом здамо в експлуатацію. До Дня незалежності, я думаю, ми зробимо.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- У серпні, щоб у нас було відкриття. Це наше спільне завдання.

Олег Синєгубов розповів, що вже стикався із цією проблемою при будівництві інших амбулаторій. Він заявив, що формальні підстави з ДАБІ – це не перепона для відкриття закладу. Голова ОДА також нагадав: в області у рамках президентської програми Великого будівництва активно триває зведення амбулаторій у багатьох районах Полтавщини.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Десь у 5-6 амбулаторій ідуть процедури здачі в експлуатацію. До кінця року ми намагатимемося здати усі 29.

Стрічка новин