У Полтаві демонтували ще два МАФи

У Полтаві демонтували ще два МАФи

Тимчасові споруди були розміщені без відповідних дозвільних документів.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Так, сьогодні, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж двох кіосків по вулиці Баленка, 3 та вулиці Коваля, 3. Зокрема, для демонтування залучили працівників ПЕЗО "Міськсвітло", інформує Полтавська міська рада.

"Інспекторами з благоустрою був знайдений цей кіоск, він в занедбаному стані і тривалий час не працював, відповідних документів на нього не було. Неодноразово на нього приклеювали приписи, але ніхто в інспекцію не з’явився. Власник кіоску не встановлений. На комісії з розміщення тимчасових споруд було прийнято рішення про демонтаж. З іншим кіоском ситуація аналогічна", – говорить Руслан Редько заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм.

Після демонтажу обидві споруди зберігатимуть на території КАТП-1628.

Нагадаємо, 19 червня демонтували кіоски на перехресті вулиць Стрітенської та Патріарха Мстислава і по вулиці Ціолковського, 15.

Стрічка новин