У Кобеляцькому районі підпалили автомобіль місцевого журналіста Павла Гунжеля

Чоловік пов’язує це зі своєю професійною діяльністю. 

Подія трапилася уночі на приватному подвір’ї Павла Гунжеля у селі Білики Кобеляцького району. Чоловік прокинувся, почувши надворі гучний звук. Це від горіння лопнула шина його автівки.

Павло Гунжель, мешканець Кобеляцького району

- Хлопок стався. І син прокинувся, кричить: «Машина горить». Тобто, в районі десь близько двох годин. Полум’я тут. Я ж вискакую, почав гасити, що є можливості.

Постраждалий показує пошкоджену автівку.

Павло Гунжель, мешканець Кобеляцького району

- Видно, що ось воно лилося. Вигоріла ось ця частина, під капотом горіло. Моторний відсік вигорів. І в салоні там теж. Фактично весь бензин пішов туди і салон згорів.

Підпал Павло Гунжель пов’язує зі своєю журналістською діяльністю. Він видає кобеляцьку газету «Хроніки громад», позиціонує себе, як громадський активіст. Також є депутатом Бутенківської ОТГ. Розповідає: того вечора повернувся, за його словами, із незаконного кар’єру, де видобувають пісок та глину для будівництва доріг. За кілька днів до цього, каже, конфліктував ще з однією фірмою стосовно земельних питань. Чоловік переконаний: автівку підпалили умисно, аби помститися за його активну громадську позицію.

Павло Гунжель, мешканець Кобеляцького району

- Злочинці розраховували, що воно все згорить, бо машина – це моє знаряддя, мої ноги, щоб проводити розслідування як для журналіста. Я розумію, коли злочинці смикаються, значить, я на правильному шляху стою.

На місце події оперативно прибула поліція. Слідчі зараз займаються розслідуванням цієї справи.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- За заявою даної особи працівниками поліції м.Кобеляки відкрито кримінальне провадження за статтею 347 зі значком 1. Це – умисне знищення, або пошкодження майна журналіста, і у рамках цього кримінального провадження встановлюються усі обставини даного злочину. Наразі слідчі дії тривають.

Стрічка новин