64-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників цього дня святкує місто Зіньків

Серед численних гостей, мешканців вітали і представники «Партії регіонів». Вони взяли участь не лише в урочистостях. Після святкувань кандидат у народні депутати від «Партії регіонів» Олександр Стоян дав прес-конференцію.

Визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників розпочалося саме з Зінькова. Нині тут відзначають День міста. Поздоровити зіньківців приїхали і представники Партії регіонів.

Зінькову та його мешканцям Партія регіонів таку увагу приділяє не вперше. Так, до чотирьохсотріччя міста за сприяння тоді народного депутата України, нині – кандидата у нардепи,Олексія Лелюка та начальника Зіньківського газового господарства Андрія Козерода була збудована капличка.

Наразі регіонали приїхали не лише, аби взяти участь в урочистостях. Після покладення квітів Олександр Стоян дав прес-конференцію. Перш за все, наголосив він на непотрібності позачергових виборів, які переривають процес економічного та соціального розвитку, відволікають уряд та людей від вирішення нагальних проблем у країні. Не були перевибори, за словами Олександра Стояна, виправданими і з політичної та юридичної точок зору, адже минулі вибори визнав легітимними увесь світ. Визнав їх і Президент України. До того ж, він сам особисто подавав кандидатуру Віктора Януковича на пост прем'єр-міністра. Чому ж Партія регіонів погодилась на позачергові вибори, Олександр Стоян відповідає.

Велику увагу приділяють регіонали і соціальним питанням, які викладені у програмі партії «Стабільність і добробут». Окремо Олександр Стоян наголосив на скасуванні недоторканості як парламентарів, так і Президента України. До того ж, говорить він, в країні потрібно провести і судову реформу. В своїй перемозі Партія регіонів не сумнівається. У новому ж парламенті, говорить Олександр Стоян, будуть співпрацювати зі своїми соратниками.

Стрічка новин