У Полтаві обірвався ліфт

Подія сталася в багатоповерхівці за адресою вулиця Миру, 9. За словами ж балансоутримувачів, ситуація надумана й там були звичайні несправності.

Артем Корзун проживає на 9 поверсі. Він, як зазвичай, спускався ліфтом до першого. І раптом погасло світло, а кабіну почало трусити.

Артем Корзун, полтавець

- Натиснув на перший поверх, їду та розумію, що ліфт починає падати. Він не просто зупинився, як буває, коли застряєш у ліфті. Він просто почає падати. Такий ніби-то землетрус почається і удар. Я подумав, що впав у якусь шахту, а потім з'ясувалося, що я між першим та другим поверхом опинився. Сам страх був в тому, що я дивлюся і бачу перед собою не поверх, а цеглу.

Обслуговує ліфт цього будинку комунальне підприємство «Ремліфт». Там диспетчер нам ситуацію прокоментував так.

диспетчер

- Ніхто там не обірвався, 20 хвилин там просидів. Там більше паніки, чим... Це так, чесно. Ліфт вже пустили, все там нормально.

У Полтавській же міській раді кажуть, що причиною аварії стала, скоріш за все, поведінка хлопця у ліфті.

Віталій Улибін, начальник відділу, керівник пресслужби ПМР

- З'ясувалось, що компанія молодих людей, очевидно, ми можемо тільки висувати такі припущення, що вони стрибали у ліфті. Спрацював захист, заблокувався ліфт. Рятувальники відкрили двері та випустили людей. Ліфт не обривався, він працює. «Ремліфт» перевірив всі троси, кабелі, все в справності.

Нині ліфт працює, жодної попереджувальної таблички в під'їзді не висить. Хоча мешканці будинку кажуть: підіймач ламався неодноразово.

- Поки що я ходжу пішки.

Стрічка новин