В обласному центрі дитина випала з вікна

Ювенальна поліція розслідує обставини падіння дитини з висоти.

Подія сталася 22-го червня в Полтаві. Близько дев'ятнадцятої години в одному з будинків по вулиці Пушкіна з вікна другого поверху випала трирічна дівчинка. Про це повідомив речник обласної поліції Юрій Сулаєв. Нині дитина перебуває в ортопедо-травматологічному відділенні дитячої міської лікарні. Стан дитини стабільний, розповів завідувач відділення Григорій Боскін. За його словами, за останні півтора роки в Полтаві ‒ це перший випадок, коли дитина випадає з вікна.

Григорій Боскін, завідувач ортопедо-травматологічним відділенням дитячої міської лікарні 

- Отримала травми голови та травми стегна. Їй надана допомога, вона знаходиться на лікуванні – на скелетному витягненні.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області

- Наразі поліція з’ясовує всі обставини й проводить відповідні профілактичні заходи з родиною дівчинки. У разі, якщо буде встановлено, що з вини батьків сталася ця подія, то, звісно, такі батьки можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Хотів би наголосити, що особливо треба приділяти увагу дітям малолітнім. І акцентувати увагу на тому, щоб доступ до таких вікон був обмежений. І також звертати увагу на те, що москітні сітки, які встановлюють на віконних і балконних рамах, вони не захищають від падіння й досить легко злітають.

Стрічка новин