На зупинках встановлюють протиаварійні стовпчики

Металеві захисні стовпчики днями встановили на зупинці «Патріарха Мстислава». Подібні вже є на зупинках «Героїв Чорнобильців», «Алмазній», «Медакадемії».

Їх встановлюють самі підприємці, чиї кіоски або торгові павільйони знаходяться на території. Адже саме бізнесмени відповідають за її благоустрій. Подібне рішення затвердили на черговій комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм. 

Вадим Ямщиков, член комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм

- Перші стовпчики на зупинці Героїв Чонобильців у нас з’явились, на Алмазному, і на інших зупинках будуть з’являтися дані стовпчики. Цим займаються самі підприємці, які займаються благоустроєм зупинки, де вони ведуть свою підприємницьку діяльність.

Роль металевих стовпчиків – захистити людей, які чекають транспорт на зупинці, від ймовірної аварії. Подібний досвід використовують у багатьох європейських країнах. 

Руслан Возниця, пресофіцер управління патрульної поліції в Полтавській області

- На жаль, ми маємо такі негативні приклади, той самий Харків, Київ, коли під час ДТП автомобіль виїжджає на зупинку громадського транспорту, де знаходиться значне скупчення людей, і велика кількість людей травмується в цей момент. Оці захисні стовпчики – вони несуть таку мету – зупинити автомобіль у випадку небезпечної ситуації.

Стрічка новин