Українців запрошують на третій Міжнародний книжковий фестиваль "Book Space"

Українців запрошують на третій Міжнародний книжковий фестиваль "Book Space"

Фестиваль "BOOK SPAСЕ" вперше відбудеться у форматі онлайн з 4 по 5 липня.

В онлайн-програмі фестивалю лекції, дискусії, огляди книжкових новинок, розмови з видавцями та авторами для дорослих та дітей. Трансляція відбуватиметься на Youtube та Facebook сторінках фестивалю і глядачі матимуть можливість ставити питання у коментарях.

Фокусна тема фестивалю — Майбутнє: (анти)утопії.

Початок подій — о 12:00, тривалість — 16 годин загалом. 

На глядачів чекають події різних форматів: лекції, дискусії, огляди книжкових новинок, розмови з видавцями та авторами. Більшість подій орієнтовані на дорослу аудиторію, але будуть і події, які створені, традиційно, для дітей та батьків з дітьми. Під час ефіру аудиторія зможе ставити питання у коментарях до трансляції на Youtube та Facebook. Вестиметься також постійний огляд онлайн-марафону на офіційній сторінці Фестивалю у Instagram.

Тема фестивалю 2020 року якнайкраще підходить для ілюстрації всього, що сталося під час пандемії, а також для опису тих наслідків, які ще попереду. Тож, під час онлайн-марафону будемо піднімати у дискусіях наступні теми:

- поняття утопій та антиутопій; - стереотипи в медицині, пов’язані з пандемією; - криза влади та чоловічий світ під час викликів; - світова бідність: чи можливо її здолати; - майбутнє мистецької сфери після кризи;

- онлайн-школа: враження та можливості; - батьківське вигорання; - реформи у культурній сфері;

- як створювати меми: воркшоп від телебачення Торонто; - карантин - не завада відкрити видавництво або започаткувати ініціативу; - підлітки, гаджети та технічне майбутнє та інше.

Детальніше можна переглянути на офіційному сайті фестивалю.

Стрічка новин