Стартував всеукраїнський набір Школи депутата

Стартував всеукраїнський набір Школи депутата

Цього тижня розпочався набір на третій, цього разу всеукраїнський навчальний курс Школа депутата. Це інтенсив з підготовки фахових лідерів та політиків нової формації. Подати заявку можна до 1 липня. 

Українські міста та громади потребують нової якості політики та ефективних і відповідальних лідерів громад. Особливо це актуально у рік місцевих виборів. Тому Школа депутата розрахована на активних жителів та жительок міст, сіл та селищ з усіх куточків України, котрі хочуть жити в нормальних громадах і бачать себе в політиці у найближчому майбутньому.

Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів. За два місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та навички, дізнаються про роль та функції депутата місцевої ради. І зможуть стати реальними лідерами для своєї громади.

У школі навчають:

- бути відповідальним лідером;

- відповідально використовувати ресурси громади;

- протидіяти популізму і налагодити якісну комунікацію;

- успішним кейсам українських міст.

Двомісячний онлайн інтенсив складається з лекційної та практичної частин, нетворкінгу та передбачає реалізацію власного проєкту. У програмі курсу передбачено теми з бюджетного процесу, ЖКГ, транспорту, містобудування та просторового розвитку, креативних індустрій, залучення інвестицій, антикорупції та депутатської етики.

З повною програмою та спікерами курсу можна ознайомитися на сайті: https://deputyschool.pl.ua/.

Вартість навчання у Школі складає 2900 грн. Організатори надають 5 грантів, які покривають 75% вартості навчання. Відбір на навчання і надання грантів здійснюється у два етапи: аналіз анкет та співбесіда.

Прийом анкет триває до 1 липня 2020 року. Для участі потрібно заповнити Реєстраційну форму. Навчання розпочнеться вже за тиждень після відбору. Питання можна надсилати на пошту deputyschool.pl@gmail.com. 

Проєкт реалізується спільно ГО "Полтавська платформа" та ГО "Нова Полтава".

Стрічка новин