Покладання квітів до Дня скорботи від ОПЗЖ

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни відзначили представники «Опозиційної платформи – За життя». Народний депутат України Наталія Королевська завітала до Полтави, поспілкувалась з представниками ветеранських організацій. Подробиці - дивіться далі.

Разом з ветеранами, військовим пенсіонерами та організацією «Жінки за мир» до Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві квіти покладає народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя» Наталія Королевська.

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Для нас, нащадків переможців сьогодні важливо як ніколи, ніколи не забути цей великий подвиг наших батьків і дідів. Цей приклад героїзму і мужності, який через роки і через віки повинен бути у нашій пам’яті. Тому що ми як нащадки переможців сьогодні просто повинні зробити все, щоб у 2020 році повернувся мир на українську землю.

22 червня 1941 року Друга світова війна увірвалася на територію України. Ми повинні зі скорботою згадувати цей трагічний момент історії,  каже учасник покладання, полковник Петро Меркулов. 

Петро Меркулов, полковник 

- Я вважаю, що це взагалі національне свято з сльозами на очах. У кожній родині хтось загинув. У моїх родині 7 офіцерів. З них 2 генерали. Як я міг не прийти сюди, як він не міг прийти, чи він… ми всі одна рідня у цій державі. І повинні думати по народному. Я вважаю, що це свято – це наше свято. З сльозами на очах.

Наше покоління повинно віддати належне живим героям, щоб вони свою старість провели під мирним небом і у нормальних людських умовах, говорить Наталія Королевська. 

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- ОПЗЖ разом з жінками за мир звернулись у Конституційний суд, ми виграли конституційний суд, ми написали десятки законопроектів, де ми вимагаємо відновити права компенсації пільг ветераном ВВВ, дітям війни, ветеранам праці, воєнним пенсіонерам.

Наталія Королевська наголосила, що команда «Опозиційної платформи - За життя» зареєструвала всі необхідні законопроєкти, і вимагає забезпечити належний рівень соціального захисту ветеранів війни, ветеранам праці, дітям війни, виконати рішення Конституційного суду в частині поновлення соціальних гарантій ветеранам і людям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також відновити повноцінне фінансування 30 ветеранських госпіталів, які внаслідок реформи Супрун опинилися під загрозою знищення.

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Ми вимагаємо, щоб нашим героям обов’язково була підтримка і захист з боку держави. Ми вимагаємо, щоб парламент, влада нарешті прийшли до режиму виконанні Мінських угод. Тому що нам як ніколи, потрібно об’єднати наші зусилля, щоб вернути в Україну мир.

Стрічка новин