По вулиці Короленка горіла квартира

У будинку по вулиці Короленка, 12 у Полтаві на четвертому поверсі загорілась квартира. Пожежників викликали сусіди, які помітили задимлення. Пожежа, як виявилось, сталась через несправну електропроводку.

Дим, що йшов від дверей квартири на четвертому поверсі, помітили сусіди. Вони й викликали пожежників. 

Ніна, мешканка будинку по вулиці Короленка,12

- Холодильник замкнуло і почало горіти. Горить! Я кажу – так, треба бігом викликати пожарку. Пожежники прихали і кажуть – бігом виходьте всі з хати. Бігом! 

Рятувальники були на місці через 15 хвилин. А з ними - швидка, газовики, патрульні.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС України у Полтавській області

- Рятувальники приїхали з першої державної рятувальної частини, також був надісланий на допомогу автомобіль із 3-ої ДПРЧ, автодрабина, але евакуація мешканців не проводилась. Пожежу швидко ліквідували.

У квартирі, де сталась подія, загорілась розетка біля холодильника. За попередньою версією - сталось коротке замикання в електропроводці. 

В’ячеслав Погребняк, патрульний поліцейський

- Бабуся була вдома. Диму надихалась, але все добре. І онучка була – 5 років. Онучку встигли сусіди забрати, вивести на вулицю.

Пенсіонерці, що була вдома, надали першу медичну допомогу. 

Ігор Кошовий, фельдшер швидкої медичної допомоги

- Жертв немає, все добре.

Рятувальники радять: аби запобігти загорянню,  не перевантажувати електромережі, вмикаючи у одну розетку кілька електричних приладів. А також - слідкувати за справністю електропроводки, кабелів, розеток.

Стрічка новин