Один з визначених «магнітів для туристів» – Поле Полтавської битви

Його обрали за трьома критеріями: наявна популярність серед туристів, транспортна доступність, локація, приваблива для фотосесій. Сьогодні музей відвідали представники влади.

- На території поля знаходиться сам музей і понад 10 пам'яток.

Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» увійшов до 5 місць, що найбільше притягують туристів на Полтавщині. Саме з цією пам’яткою секретар міськради Олександр Шамота ознайомив голову Державного агентства розвитку туризму Мар’яну Олеськів та нардепа Дмитра Нальотова. Останні мають на меті презентувати стратегію розвитку туристичної галузі у нашому регіоні.

- Запрошуємо вас до Полтави з більш ґрунтовною екскурсією. Нам є, що показати: декілька садиб автентичних.

- Це міський музей, так? Дуже гарний ремонт, в дуже гарному стані.

На думку працівників музею, Полтавщина має туристичний потенціал у двох напрямках: історичний та гастрономічний.

Віталій Павлов, начальник відділу туризму управління культури Полтавського МВК

- Зараз буде складно. Ми знаходимось в незрозумілій ситуації. Такого ще не було. Це виклик не лише для Полтави, а й для всього світу. Як ми будемо працювати, як будуть працювати цілі напрямки відпочинкової галузі. Все ж таки це послуга, це відпочинок, емоції. Будемо сподіватися на краще, але ці умови - це можливість щось віднайти і знайти якісь новітні форми праці.

За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, ситуація в країні, а саме картинні обмеження - є поштовхом для розвитку внутрішнього туризму. Ще минулого року місто напрацювало стратегію розвитку туризму. Вона має торкнутись цілої низки напрямків, зокрема культурного, мистецького та навіть медичного. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ми прийняли спільно з громадськістю минулого року стратегію розвитку туристичної галузі. І напрацювали стратегію розвитку, що саме було б цікаво туристу побачити у Полтаві. Саме ці напрацювання лягли в основу Стратегії розвитку туризму на найближчі 5 років.

Стрічка новин