У Миргороді День батька відзначили спортивною риболовлею

У неділю в Україні відзначали день батька. Офіційно святкувати його почали зовсім недавно – із 2019 року. У Миргороді організували змагання з риболовлі, приурочені цьому дню. Татусі ловили рибу разом зі своїми дітьми. Переможці та призери отримали рибальське спорядження. За сімейною риболовлею спостерігала і наша знімальна група.

Цього дня біля Миргородської водойми зібралося чимало людей. Із вудками, різноманітною наживкою та приманкою батьки разом із дітьми активно ловили рибу. Спортивна риболовля проводилася на одну вудку з одним гачком на поплавок. Організаторами змагань виступили Миргородський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Миргородський рибальський клуб» та відділ молоді і спорту Миргородської міської ради. 

Анатолій Супруненко, в.о. директора Миргородського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»

- Метою цих змагань є популяризація риболовного спорту, активного відпочинку. Цього року у наших змаганнях бере участь 17 команд у двох категоріях учасників – це батько і одна дитина, батько і двоє інших дітей.

Руслан Лисенко – рибалка зі стажем. Розповідає: це заняття йому подобається. У вільний час приділяє йому чимало уваги. Нині ж долучає до нього і доньку.

Руслан Лисенко, учасник змагань

- Прийшли сьогодні із донькою. Сподіваємося, що удача сьогодні повернеться до нас. Регулярно їжджу на риболовлю, є трофеї. Сьогодні вважаю, що також буде трофей. Моя донька на цих змаганнях вперше.

Юна учасниця змагань Вікторія сподівається, що їм із татом у цих змаганннях має поталанити.

Вікторія зі своїм татом, учасники змагань

Донька: У тому році нам трішечки не повезло. А в цьому повинні виграти.

Батько: Думаю, що у нас все вийде. Усім удачі.

Якщо ж батьки були зайняті на роботі, діти йшли на спортивну риболовлю разом із дідусями.

Анатолій Шинкаренко, учасник змагань

- Ми на рибалку ходимо. Він вже трошки навчився, знає, як рибу ловити. Він часто з батьком ходить на рибалку. А так відпочиваємо частенько.

Серед юних учасників були й ті, хто не тільки сам любить рибалити, а й активно пропагує це заняття серед однолітків.

Петро Іванець, учасник змагань

- Я – Іванець Петро. Це моя сестра Аліса і Анжеліна. Я дуже люблю риболовлю. Їжджу більше п’яти років на риболовлю. Мій найбільший трофей – це кілограмова щука.

Аліса Іванець, учасниця змагань

- У нас із братом Петром і сестрою Анжеліною є канал, який називається «Рибалимо на Фейсбуці». Там ми розповідаємо про самі круті новини і де ми ловимо.

Переможців змагань визначали за найбільшою загальною вагою виловленої риби в двох категоріях: батько та одна дитина, батько та дві дитина і більше. Найбільш вдалих рибалок нагородили спортивними вудлищами, рибальськими наборами та котушками для вудочок. Фінансували захід коштом міського бюджету.

Стрічка новин