На міжнародному вокальному конкурсі "World Vision-2020" золото для України принесла Софія Єгорова

На міжнародному вокальному конкурсі "World Vision-2020" золото для України принесла Софія Єгорова

Співачка посіла перше місце в дистанційному конкурсі "World Vision-2020". За вихід у фінал боролися понад 720 учасників з 45 країн світу.

Участь в онлайн-конкурсі стала цікавим досвідом для Софії, за плечима якої понад 200 виступів на вокальних змаганнях.  Співачка поділилася процесом участі в дистанційному конкурсі: артист подає заявку, надсилає відео з піснею, обов'язково виконаною наживо.  А судді дивляться всі виступи конкурсантів, голосують в два етапи, спочатку вибравши фіналістів, і вже серед фіналістів визначають кращих.

"Для мене формат онлайн-конкурсу -– це новий досвід.  Коли оголосили бали від журі «World Vision-2020» і надіслали диплом, де написано «Софія Єгорова, Україна – Перше місце» – я відчула величезну радість та вдячність.  Мені приємно, що міжнародне журі високо оцінило мій виступ і я отримала золото в свою творчу біографію, і для України.  Я вдячна за підтримку своїм слухачам, команді, близьким та рідним.  Хочу сказати величезне дякую організаторам конкурсу за можливість продовжувати творчий шлях і під час карантину!

 Після оголошення результатів «World Vision-2020» мене запросили на офлайн-конкурси в Вірменію та Дубай.  Це дуже несподівано і приємно, хоча ще немає точних дат конкурсів, оскільки карантин триває.  Тому поки не хочеться загадувати, коли розпочну підготовку до нових конкурсів.  Хочеться насолоджуватися сьогоднішнім днем!", – розповіла Софія Єгорова.

Зараз Єгорова бере участь ще в одному дистанційному конкурсі, в Македонії, де минулого літа на конкурсі завоювала спеціальний приз від журі. 

У Києві співачка працює над записом дебютного альбому.  А вже днями Софія готує новий музичний сюрприз для слухачів – ремікс на сонячний трек "Ми є любов".

Стрічка новин