«Україна-НАТО. Регіональний вимір»

Триденний семінар з тематики відносин та співпраці. Його провели спільно Укртелерадіопресінститут і ГО «Центр розвитку Медіафорум» спільно з Представництвом НАТО в Україні. Теми лекцій – різноманітні: Відносини Україна–НАТО, державна стратегія курсу на НАТО, інформаційні фейки, методика виявлення фейків та інші. У ролі спікерів – медіа-експерти, представники НАТО, керівництво державного комітету телебачення і радіомовлення та Укртелерадіопресінституту. Серед учасників – представники ЗМІ з усієї України та Харківський обласний союз ЗМІ.

У вітальному слові до учасників семінару директор Укртелерадіопресінституту Ярослав Літинський відзначив ефективність семінарів цієї тематики, зокрема, результатів торішнього медіа конкурсу з висвітлення питань співпраці нашої країни з Північноатлантичним альянсом. 

Ярослав Літинський, директор Укртелерадіопресінституту

- Буде цьогоріч також конкурс у нашого головного партнера – Центру офісу НАТО в Україні, і тому всі учасники, журналісти, ми запрошуємо до участі в цьому конкурсі, і будемо раді, що результат семінарів, щоб вони з'явились потім на шапальтах ваших видань або ж в ефірах радіостанцій і телеканалів.

Директорка Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова зазначила, що співпраця між Україною та НАТО у галузі реформування структур безпеки і оборони є вирішальною для продовження трансформації безпекової позиції України і залишається важливою складовою поточних демократичних перетворень в країні.

Богдан Червак, перший заступник Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення

- Насправді хочу сказати, щодо інтеграції України в НАТО, це не є якийсь короткий період часу, а впродовж багатьох років була така державна програма, але є одна відмінність від тих, що було колись, і тим, що є зараз.

Раніше ставили акцент на інформативність, щоб більше дізнатися про НАТО та взаємини з Україною. Сьогодні ж стоїть інша мета. 

Богдан Червак, перший заступник Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення

- Переконати українських громадян, що членство України в НАТО в першу чергу необхідне Україні для того, щоб Україна утвердила свою соборність та суверенність. І досягла тих стандартів в своїх розвитках.

Три дні обговорень: співпраці, перспектив та практичних навичок ефективної роботи в соціальних мережах з просування власних публікацій. Таким був форум «Україна-НАТО. Регіональний вимір».

Стрічка новин