У Полтаві приймали та передавали естафету «Олімпійського дня 2020»

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Свято охоплює всю Україну. Разом з пересічними громадянами в Олімпійському дні беруть участь й уславлені спортсмени. Цього року захід відбувся в режимі онлайн.

Юні спортсмени – поруч з досвідченими титулованими олімпійцями. У всіх сьогодні – одна мета: прийняти та передати естафету «Олімпійського дня 2020».

- Цифру 6 – спекотний червень – отримує бронзовий призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Дмитро Янчук.

Віталій Павлов, організатор заходу

- Ми маємо можливість, і ви це бачили, взяти цифру 6 від Дніпра і передати до міста Київ. 6 - це червень, а 2 - це початкова цифра 23.06. Власне тоді, 126 років тому, за допомогою нашого славетного Бутовського й був заснований в Парижі «Міжнародний Олімпійський комітет». 

Зазвичай Олімпійський день святкують масштабно: змаганнями, виступами спортсменів тощо. В цьому ж році естафету передавали у форматі онлайн. Олімпійська команда Полтавщини побажала гучних перемог та пообіцяла зустрітися у Токіо.

Марія Лівер, тренер, учасниця Олімпійських ігор 2012 року

- Я треную дітей з інвалідністю. Гарні дітки, котрим потрібна допомога, і я вирішала допомагати. Вони більш тягнуться до тебе і, на мою думку, більш веселі.

Передача естафети завершиться 23 червня на Київщині.

Стрічка новин