19 червня вперше на державному рівні відзначають День фермера

У Полтаві захід провели в аграрній академії. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та представники профільного Департаменту привітали керівників фермерських господарств з їх професійним святом.

Приємно, що почали відзначати День фермера на державному рівні, говорять учасники заходу. Хотілось би, аби влада більше звертала увагу та прислуховувалась до їх потреб. 

Микола Москалець, фермер

- У всьому світі слово фермер означає людина, яка сама працює на своїй землі. Хочемо перспективи у завтрашньому дні. Хочемо знати, що буде через рік, 2, 3, 5. Як ми будемо будувати, розвиватися. Так само як селянин, який має земельну частку паю, багато нашої молоді хотіли б займатися певною продукцією.

Анна Маслівець, фермерка 

- Щоб наші податки співпадали нашим доходам. Щоб наші ПДВ повернули. ПДВ – це дуже велике навантаження для фермера. А також, якщо нам ПДВ будуть повертати, ми зможемо давати більше місць для робочих. Бо зараз на даний момент дуже багато є людей безробітніх.

Голова облдержадміністріції Олег Синєгубов вислухав бажання фермерів та пообіцяв частіше спілкуватись. Він впевнений, завдяки невтомній, щоденній праці фермерів Полтавщина посідає провідні позиції в Україні з виробництва агропродукції.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Полтавщина традиційно входить у 3-ку лідерів по виробництву сільськогосподарської продукції і без скромних слів є частиною забезпечення продовольчої безпеки всієї нашої держави.  Звичайно, що дуже істотну частину цього виробництва займають саме фермери.

На Полтавщині зареєстровано 2400 фермерських господарств. 

Стрічка новин