Полтавський театр ляльок вирішив порадувати малечу новою оригінальною виставою

"Русалоньку" Ганса Християна Андерсена глядачі зможуть переглянути у неділю 8 липня об 11 годині. Актори обіцяють, що такого полтавські дітлахи ще не бачили, адже окрім традиційних ляльок, у п'єсі будуть і спецефекти, і комп'ютерна анімація.

Над постановкою "Русалоньки" Андерсена працювали близько року, і ось, нарешті, юні полтавці зможуть оцінити результат. Твір обрали не випадково, адже це – історія великого кохання. Відповідно, поставлена вона буде незвично, обіцяють актори. Для роботи над виставою запросили режисера Брестського театру ляльок Дмитра Нуянзіна. Він говорить, що п'єса "Русалонька" - це поєднання традиційної гри ляльок та комп'ютерної анімації. Великих зусиль довелося докласти ще й, аби зобразити чудо морського дна, і не тільки. Щодо сюжетної лінії, то від оригіналу вирішили не відходити.

Цікавою п'єса буде, на думку Дмитра Нуянзіна, і для батьків, адже Ганс Християн Андерсен писав, швидше, для дорослих, аніж для дітей. Про неординарність вистави говорять і актори.

На цьому сюрпризи для глядачів не закінчуються. Спецефекти, яскраві ляльки, цікава гра акторів, оригінальна режисура - усе це не залишить байдужим малечу. А тому колектив Полтавського театру ляльок запрошує на прем'єру вистави "Русалонька", яка відбудеться у неділю, 8 липня, об 11-тій годині.

Стрічка новин