У Полтавському дендропарку заклали Алею медиків

У Полтавському дендропарку заклали Алею медиків

Посадили 15 саджанців рідкісного дерева павловнія.

Напередодні свого професійного свята медичні працівники Полтавщини заклали Алею медиків у Полтавському дендропарку. 15 саджанців рідкісного дерева павловнія висадили працівники Департаменту охорони здоров’я, онкодиспансера, станції екстреної медичної допомоги, обласної лікарні та інших медзакладів на чолі з першим заступником голови Полтавської ОДА Дмитром Луніним.

Директор дендропарку Михайло Шлафер провів екскурсію парком, розповів історію та показав, як правильно саджати павловнію.

"Таких дерев мало в Україні, на території нашого парку їх теж нема, – розповів він. – Це дерево швидко росте, сягає 30 метрів і дуже красиво цвіте. Гадаю, що на наших чорноземах воно чудово приживеться. Щоб павловнія не засохла, саджаємо її серед густої трави і будемо ретельно поливати".

Також медпрацівники прогулялися до колишньої дачі Скліфосовського, яка теж знаходиться на території дендропарку. Із нагоди Дня медичного працівника 20 червня на могилі Миколи Скліфосовського в Яківцях також відбудеться панахида за загиблими медиками, повідомили в Полтавській ОДА.

Стрічка новин