У Полтаві демонтували два незаконно встановлених кіоски

У Полтаві демонтували два незаконно встановлених кіоски

Після демонтажу обидві споруди зберігатимуться на території КАТП-1628.

Інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує системний демонтаж незаконно встановлених об'єктів. З початку року в місті продовжують демонтувати МАФи, літні майданчики, кіоски.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку міста Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та в разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Сьогодні, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж кіоску з ремонту взуття по вулиці Ціолковського, 15, йдеться на сайті Полтавської міської ради.

Заступник начальника Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько зазначив:

"Декілька років тому Інспекцією був виявлений даний кіоск, який знаходиться тут без відповідних документів. Неодноразово наклеювалися приписи на дану споруду, також ми розміщували відповідні повідомлення у ЗМІ. До сьогодні власник не з’явився, тож комісією було прийнято рішення провести примусовий демонтаж даної тимчасової споруди".

Також цього дня ще один кіоск демонтували на перехресті вулиць Стрітенської та Патріарха Мстислава.

Стрічка новин