У Пирогах Глобинського району незабаром відкриють сучасну амбулаторію

У Пирогах Глобинського району незабаром відкриють сучасну амбулаторію

Основну частину робіт уже завершили. Зробили улаштування фундаментів, стін, покрівлі, зовнішнє оздоблення, монтаж вентиляції, прокладання кабелів та інженерних мереж. 

У ході робочого візиту до Глобинського району голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов оглянув хід будівництва амбулаторії в селі Пироги.

Основна частина робіт уже завершена – улаштування фундаментів, стін, покрівлі, зовнішнє оздоблення, монтаж вентиляції, прокладання кабелів та інженерних мереж. Залишилося закупити та змонтувати обладнання і виконати благоустрій території.

Амбулаторію загальної практики сімейної медицини будують за кошти державної субвенції (70%) та місцевого бюджету. 3,2 мільйонів гривень уже використано.

"Підрядники обіцяють закінчити будівельні роботи в липні-серпні, щоб якомога швидше відкрити цю амбулаторію, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Загалом по області цьогоріч плануємо здати в експлуатацію 29 амбулаторій. Основна задача децентралізації – наблизити послуги до місцевих жителів. Не важливо де живе людина – в селі чи в місті – вона має отримувати якісні медичні послуги".

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Пирогах обслуговуватимуть 3000 жителів навколишніх сіл.

Стрічка новин