Стрілянина у спальному районі Полтави: нові подробиці

Подія сталася 16 червня близько 20 години в одному з дворів по вулиці Баленка. Унаслідок гучних пострілів двоє малолітніх дітей отримали слухові та психологічні травми. За попередньою версією слідства, чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння. На місці події побувала наша журналістка Юлія Хаврель.

У дворі на Баленка все спокійно, на дитячому майданчику граються діти, а дорослі відпочивають на лавках біля будинку. Так тут було і ввечері 16 червня, доки у двір не вийшов 60-річний чоловік у камуфляжному одязі з пістолетом в кобурі.

Ірина Решетняк, полтавка

- Ми сиділи біля під'їзду. Він вийшов у військовій формі. Каже :«Я патріот, козак. Ви мене не боїтесь?». Ми сказали, що не боїмося. Потім він показав кобуру з пістолетом та каже: «А цього не боїтеся?». Я кажу, що ні, не боїмося. Я думала, що він просто показує, що в нього є. А він каже: «Я буду стріляти», лаявся, матюкався, погрожував.

Погрозами все не закінчилося. Чоловік дістав пістолет та почав стріляти.

Ірина Решетняк, полтавка

- В наш бік стріляв один раз, а другий раз у бік, не у повітря. А збоку стояли діти. Добре, що вони трішки далі стояли. Людина в повному неадекваті, злякав дітей. Двох дітей оглушило. Мій син, котрий підбіг до мене. Тому що ми були поруч біля нього.

За словами людей, нарікань на сусіда раніше не було. Характеризують його, як серйозного та спокійного. Дивну поведінку стали помічати лише останні два тижні. Чоловік лаявся на весь двір, заважав спати, з кимось постійно розмовляв телефоном.

Руслан Возниця, інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП у Полтавській області

- Чоловіка, який вчинив такі дії, було затримано спецпризначенцями підрозділу «КОРД». Був предмет, схожий на зброю, але чи є це вогнепальною зброєю та її походження і призначення будуть встановлювати експерти.

Батьки ж тепер побоюються відпускати дітей гуляти у двір без дорослих.

Ірина Костеря, полтавка

- За дітей дуже страшно з такими людьми. В цьому дворі діти збираються навіть з інших дворів, грають, гуляють. 

У разі доведення вини чоловіка йому загрожує від 3-х до 7-ми років позбавлення волі.

Стрічка новин