У Миргороді побили заступника директора Центрального ринку

Трапилося це на місці його роботи. У тяжкому стані потерпілий знаходиться у лікарні

Заступник директора Миргородського Центрального ринку Петро Грицай лише зробив зауваження одному із відвідувачів. Він попросив його одягти маску, дотримуючись необхідних умов карантину. За це отримав удар в обличчя, від якого знепритомнів.

Юлія Лимар, донька потерпілого

- Батько впав навзнак. Викликавши карету швидкої допомоги, його доправили до районної Миргородської лікарні, де він потрапив у реанімаційне відділення. На даний момент він лежить у госпіталі УМВС України, бо він – колишній працівник міліції, і теж на даний момент лежить у реанімаційному відділенні.

На місце події одразу приїхав наряд поліції. Невдовзі його співробітники встановили й особу нападника.

Геннадій  В'юн, начальник слідчого відділення Миргородського відділу поліції

- По даному факту слідчим відділенням Миргородського відділу поліції відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України. Особа, яка вчинила тілесні ушкодження потерпілому, була встановлена. На даний час їй повідомлено про підозру за статтею 121 частиною 1 і обрано запобіжний захід. На даний час тривають слідчі дії.

Про потерпілого гарно відгукуються люди, з якими він працював разом.

Олена Заруцька, підприємець

- Знаю його, як добру і чуйну людину, як господаря, який був трудівник, дуже поважна людина у місті. Трагедія, яка з ним сталася під час виконання службових обов’язків, не залишила байдужими, мабуть, нікого у місті. Думаю, таких випадків не повинно бути у нашому суспільстві.

Родичі ж Петра Грицая прохають відгукнутися свідків цього побиття. Кажуть: будь-яка інформація для слідства є важливою.

Галина Грицай, дружина потерпілого

- Можливо, є свідки, які можуть розповісти, що трапилося, як ця подія відбувалася. Нам дуже потрібні ці свідчення.

Стрічка новин