Медичних працівників привітали з професійним святом

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та голова обласної ради Олександр Біленький вручили представникам галузі охорони здоров’я почесні грамоти. Відзначили у приміщенні обласної державної адміністрації цього дня і переможців премії Скліфосовського. 

Серед відзначених грамотою облдержадміністрації – Наталія Сосновська. Вона – завідувачка дитячим відділенням обласної клінічної лікарні. У закладі приймають хворих на коронавірусну інфекцію. Жінка у професії – 36 років. 

Наталія Сосновська, лікарка-інфекціоністка Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні

- Важко. Важче, чим було у звичайному режимі, але за ці 3 місяці ми взагалі-то дещо уже звикли. Переключитися на такий режим роботи більш важкий і інтенсивний. Працюємо. Персонал налаштований доброзичливо до пацієнтів, ми маємо засоби індивідуального захисту в достатньому обсязі. Тому якихось страхів у персоналу немає.

Дітей, хворих на коронавірус, лікарня, на щастя, не приймала, додає пані Наталія. Проте, дорослі пацієнти зараз там перебувають на лікуванні. 

Наталія Сосновська, лікарка-інфекціоністка Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні

- Пацієнти налаштовані на одужання. Ми їх так і налаштовуємо про те, що захворювання – це така інфекція, як і багато інших інфекцій. У більшості випадків, майже у всіх, воно закінчується одужанням. Чого ми всім пацієнтам і бажаємо, і так їх морально і фізично налаштовуємо.

Коли світ зіштовхнувся з пандемією, це вивело на зовсім інший рівень увагу до професії, говорить голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Ми почали більше цінувати працівників галузі охорони здоров'я. Медицина наразі – пріоритетне завдання.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ті умови, у яких ви зараз працюєте, мають бути кращими, і ми разом спільно з обласною владою будемо і надалі робити все можливе для того, щоби реформування системи пройшло для нас безболісно, але щоб ми отримали дуже якісний результат, якісні приміщення, медичні обладнання тощо.

До привітань приєднався голова обласної ради Олександр Біленький. Він вручив премії імені Скліфосовського переможцям у різних номінаціях. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- На шляху до переходу до європейських стандартів я хочу, щоб цей шлях був якомога коротший і швидший. Європейські стандарти, до яких ми всі прагнемо, щоб вони були не тільки у місті, а й в селі. Кардіодиспансер, який ми будуємо, – це буде така окраса, родзинка нашої медичної галузі всієї області. Дуже важливо, аби там рятували якомога більше життів.

Грамоти обласної ради та годинники вручили головному лікарю Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського Григорію Оксаку та директору Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктору Лисаку.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА

- Перед всіма колегами уклоняюся за те, що вони мужньо, спокійно, виважено. Можу відверто говорити, десь були якісь періоди, що психологічно треба було зробити. Але колеги чітко, конкретно виконують свої завдання.

День медичного працівника відзначають щороку в третю неділю червня. 

Стрічка новин